Hurda Alımı

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı hurda fiyatı; hurda fiyatlarının piyasadaki seyrine, hurdanın kalitesine ve cinsine göre değişiklik gösterir. Bu kriterlere uygun bir hurda fiyatı belirlenir ve kilogram üzerinden hesap edilerek alımı ve satımı yapılır. Geri dönüşüme kazandırılan bu hurdalar pek çok hurda firması tarafından alınır ve satılır. Bazı durumlarda sarı hurda fiyatlarının firmadan firmaya değişebildiği de söylenebilir.

Sarı Hurda Fiyatı

Musluk Sarı Hurda Fiyatı 165,02 ₺ kg
Sarı Pirinç Hurda Fiyatı 220,03 ₺ kg
Kızıl Sarı 190,05 ₺ kg
Kırk Ambar Sarı 155,05 ₺ kg

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları hurda sektörüne göre belirlenir. Piyasa içinde sarı hurdanın değerine göre belirlenen bu fiyatlandırma sarı hurdanın türüne göre de farklılık gösterir. Sarı hurdanın türlerini bilmek fiyat belirleme konusunda yardımcı olabilir. Sarı hurdanın türleri şu şekildedir:

  • Sarı hurda çubuk ucu
  • Musluk hurda
  • Araiş sarı hurda MS-70
  • Araiş sarı hurda MS-64
  • Araiş sarı hurda çubuk talaşı

Bu sarı hurdaların her biri farklı fiyatlardadır. Sektördeki dalgalanmalara göre sarı hurda fiyatı da değişir. Kilogram cinsinden hesaplanan fiyatlar değerine göre belirlenir.

Musluk Hurda Fiyatı

Musluk hurda fiyatları musluğun modeline ve kilogramına göre değişiklik gösterir. Musluk hurdalar sıkça geri dönüşüme kazandırılan hurda parçalarından biridir. Bu yüzden alımı ve satımı daha çok yapılır. Bu hurdanın fiyatı sarı hurda fiyatı üzerinden de belirlenebilir.

Sarı Pirinç Hurda Fiyatları

Sarı pirinç hurda fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterdiği gibi il genelindeki hurda piyasasına göre de farklılaşabilir.

  • Sarı pirincin türü
  • Hurdanın kalitesi
  • Hurdanın eski veya yeni olması
  • Kilogramı

Bu kriterler sarı pirinç hurdanın fiyatını değiştirir. Aynı zamanda sarı pirinç hurdanın geri dönüşüm için uygun olup olmamasına göre de fiyat aralığı farklılaşabilir. Bunun dışında sarı hurda fiyatı üzerinden de değer biçilir.

Hurda Sarının Kilosu Ne Kadar?

“Hurda sarının kilosu ne kadar?” diye soran pek çok kişi vardır. Özellikle hurda sektörüne ilgili olanlar ya da hurdacı olanlar bu soruyu sıkça sorar. Hurda sarının fiyatı zaman zaman değiştiği için firmayla iletişime geçmek iyi bir yoldur. İstanbul Hurdacı firması olarak güncel sarı hurda fiyatı üzerinden alım ve satım yapmaktayız.

Geri dönüşüm işiyle uğraşan kişiler, hurda atıklarını değerlendirmek isteyen kişiler veya sarı hurdanın fiyatını öğrenmek isteyen kişiler 0534 844 4677 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Hurda Nedir?

Sarı hurda, içerisinde pirinç, bakır ve çinko gibi metaller bulunan hurda malzemelerdir.

Sarı Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Sarı hurda fiyatları, içindeki metal oranına ve piyasada güncel olarak işlem gören metal fiyatlarına göre belirlenir.

Sarı Hurda Neden Geri Dönüştürülmelidir?

Sarı hurda, içindeki değerli metallerin geri dönüştürülmesi sayesinde çevreye zarar vermeden yeniden kullanılabilir. Bu da doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur.

Back to list