Hurda Alımı

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları satışını yapmak istediğiniz bakırın niteliklerine göre farklılık gösterir. Hurdanın değeri, miktarı ve durumuna göre belirlenir. Satışını yapmak istediğiniz bakır hurdanın miktarı ne kadar artarsa hurdanın kilo fiyatı da o denli artış gösterir. Günümüzde en çok kullanılan madenler arasında yer alan bakırın kullanım sıklığı nedeniyle geri dönüşüm oranı da oldukça fazladır.

 

Hurda Bakır Fiyatları

  100 kg altı 100 Kg üzeri
Yanık Hurda Bakır Fiyatları 186,10 ₺/kg 190,60 ₺/kg
Lama Bakır Boyalı 210,20 ₺/kg 212,60 ₺/kg
Boru Bakır Hurda Fiyatı 210,70 ₺/kg 212,10 ₺/kg
Soyma Bakır Fiyatları 220,70 ₺/kg 222,10 ₺/kg
Soyulmuş Bakır Fiyatı 220,00 ₺/kg 222,40 ₺/kg
Levha Çıkma 220,80 ₺/kg 222,10 ₺/kg

 

Bakır, günümüzde geri dönüşüme katkısından dolayı oldukça önemlidir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları tarafından son derece rağbet gören bir madendir. Çok uzun zamanlardan beri bakır hurdaları, eşyaların çeşitli formlarına göre özenle toplanmaktadır. Sizler de satışını yapmak istediğiniz bakır hurdalarınızı satarak geri dönüşüme katkıda bulunabilir ve hurda bakır fiyatları sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

 

Bakır Hurda Fiyatı

Bakır hurda fiyatı güncel olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlardaki bu güncellik ise gerekli olan piyasa araştırması ve bakır hurda alımı yapan firmaların belirlediği fiyatların ortalaması alınarak belirlenmektedir. Bizler de müşterilerimiz için en avantajlı şekilde güncel fiyatları belirlemeye özen göstermekteyiz. Fakat bu bağlamda unutulmamalıdır ki hurda bakır fiyatları birçok yönden etkilenmektedir.

Bakır hurda fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hurda bakır piyasası
 • Satışını yapacak olduğunuz bakırın miktarı
 • Bakır hurdaların türü
 • Hurdaların nitelikleri
 • Bakır piyasasına yön veren şirketlerin borsası
 • Güncel döviz kurları

Yukarıda belirtilen hurda fiyatlarını etkileyen faktörlere ek olarak toptan bakır hurdası satışlarının da farklı fiyat aralıklarında olduğu belirtilmelidir. Eğer sizler de toptan bakır hurdası satışı yapacaksanız tarafımız sizlere toptan bakır hurdası satışlarında yüksek fiyat teklifleri sunabilir. Örneğin, toplu satışlarda bir ton hurda bakır fiyatları ile bir kilo bakır hurdası fiyatının aynı aralıklarda olmadığını söylememiz gerekmektedir.

 

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar?

“Hurda bakırın kilosu ne kadar?” sorusunun cevabına verilecek net bir bilgi yoktur. Hurda bakır fiyatları için ödediğimiz bedel farklı etkenlere göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte hurdaları, kilo ile satın almaktayız. Satışını yapacak olduğunuz bakır hurdanın kilosu ne kadar fazla ise ödeyeceğimiz bedel o kadar fazla olacaktır. Hurda bakırın kilosu günlük olarak fiyatlanmaktadır. Bununla birlikte unutulmamalıdır ki diğer bakır hurdası alım ve satımı yapan firmalara göre sizlere en yüksek ve en avantajlı fiyat aralıklarını sunmaktayız.

 

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyulmuş bakır fiyatı diğer bakır hurdası fiyatlarına göre farklılık göstermektedir. Bunun nedeni soyulmuş bakırın diğer bakır türlerine oranla özelliklerinin farklı olmasıdır. Soyulmuş bakır kablo hurdalarından ortaya çıkar. Kablo hurdaların, doğru ve efektif yöntemlerle içerisindeki bakır materyale ayrılması halinde hurda bakır fiyatları yüksek olur. Daha net bir ifadeyle soyulmuş bakır bir kablonun içerisindeki bakır aksama kadar ayrılması anlamına gelir. Özellikle elektrik sektöründe bu bakır türüne sıklıkla rastlanmaktadır.

Soyulmuş bakır 2 farklı yöntem ile elde edilmektedir:

 • Bunlardan ilki, geri dönüşüm firmalarının kablo hurdalarınızı toplaması suretiyle kendi işlem merkezlerinde bu hurdaları soyma bakır haline getirmesidir.
 • İkinci olarak ise sizlerden doğrudan soyma bakır hurdası alımı yapabiliriz.

Her iki şekilde de elde edilen soyulmuş bakır hurda firmaları tarafından oldukça rağbet görmektedir. Son derece değerli bir maden olan bakırın saf ya da saf olmayan tüm türleri geri dönüşüme kazandırılabilir. Sizler de hem geri dönüşüme katkıda bulunmak hem de kazanç elde etmek için firmamıza soyulmuş bakır hurdalarınızı satabilirsiniz. Hurda bakır fiyatları nispeten yüksek olduğu için kar sağlamak mümkündür.

 

Soyma Bakırın Kilosu Ne Kadar?

“Soyma bakırın kilosu ne kadar?” sorusu, soyulmuş bakır hurda fiyatlarının yüksek olması nedeniyle hurda alım satımı yapan kişiler tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Soyma bakırın kilosu serbest piyasa ekonomisindeki artışlar ve azalmalar sonucunda değişkenlik göstermektedir.

Firmamız tarafından kullanıcılara sunulan hurda bakır fiyatları, en avantajlı ve karlı olacak şekilde düzenlenmektedir. Sizler de bu avantajlı ve karlı fiyat aralıklarından yararlanmak için 0534 844 4677 telefon numarasını arayarak firmamıza ulaşabilir ve soyma bakırın kilo fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bakır Hurdası En Çok Nereden Elde Edilir?

Telefon kabloları, elektronik eşyalar, ev eşyaları, mutfak araçları, su tesisatları, ısıtma sistemleri gibi benzeri pek çok yerden bakır hurdası elde edilir.

Hurdacılık Hizmeti Neden Önemlidir?

Hurdacılık alım satım işleri, günümüzde geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamasından ötürü çok önemli bir iş koludur.

En Pahalı Hurda Hangisidir?

Hurdacılık sektöründe, metal hurdaları en pahalı hurda çeşididir. Dolayısıyla bakır hurdaları da dünya genelinde yüksek değerler üzerinden işlem görür.

Back to list

One thought on “Hurda Bakır Fiyatları

 1. zelma dedi ki:

  Waiting patiently for you to come home and fuck me! https://cutt.ly/R9omJXa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir