hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Çinko Fiyatı

Hurda çinko fiyatı hakkında doğru ve detaylı bilgi almadan önce çinko hurda kullanım alanlarını öğrenmek gerekir. Çinko hurdaların geri dönüşümü yapıldıktan sonra birçok alanda kullanılabilmektedir. Geri dönüşüm işleminden sonra çinkonun kullanım alanları arasında;
 
  • Basım işlerinde,
  • Pillerin yapımında,
  • Sanatsal ürünlerin yapımında,
  • Çatı oluklarının yapımında,
  • Eczane ve sağlık alanlarında çinko kullanımı yaygındır.
Ülkemizde geri dönüşüm olarak da bilinen hurda sektöründe hurda çinkolarının önemi büyüktür. Hurda çeşitleri arasında madeni türleri arasında yer alan çinko hurdaların fiyatları da uygundur. İstanbul ve diğer bölgelerde çinko hurda fiyatı her bölge ve firmaya göre değişiklik gösterir. Çinko hurda alımı noktasında en uygun fiyatı sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.
 
İçindekiler
 
  • Hurda Çinko Fiyatı Ne Kadar?
  • Hurda Çinko Nasıl Anlaşılır?
  • Hurda Çinko Kg Fiyatı
  • Çinko Hurdası Ne Kadar?
  • Hurda Çinko Fiyatı Ne Kadar?
hurda çinko fiyatı

Hurda çinko fiyatları
kg ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Elinizde çinko hurdaların ağırlığını firmamıza bildirmeniz halinde sizlere en uygun fiyatı sunuyoruz. Çinko hurda alımı yapan firmamız, gerekli analiz ve incelemeleri yaptıktan sonra geri dönüşüm noktasında en yüksek fiyatları sunmaya devam ediyor. Hurda çinko fiyatını öğrenmek için istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 

Hurda Çinko Nasıl Anlaşılır?

Çinkonun içerisindeki maddelerden dolayı erime noktası kırılgan ve düşük olan bir madeni metaldir. Çinko öğrendiğimiz periyodik tabloda 2B grubunun içerisindedir. Aynı zamanda bu metal halk arasında sahte gümüş olarak da bilinmektedir. Ayrıca çinko mavi ve gri geçiş elementidir. Çinkonun erime derecesi ise 419 olarak bilinir. Kaynama deresi de 907 olan çinkonun sembolü ise ‘’Zn’’ olarak biliniyor. Bu yüzden dayanıklılığı oldukça fazla olan çinko çelik üretiminde de çokça tercih edilmektedir.
 
Saydığımız bu özellikler göz önüne alındığında hurda çinkonun diğer hurdalara göre anlaşılması oldukça kolaydır. Çinko hurda alımı yapan firmamızla iletişime geçerek hurda çinkolarınızı kolaysa satabilirsiniz.  Bu sayede hem aile bütçeniz katkı sağlar ve geri dönüşüme yardımcı olmuş olursunuz.
 

Hurda Çinko Kg Fiyatı

Çinko hurda fiyatı ilk olarak firmalar arasında değişkenlik gösterir. Ayrıca bölgeler arasında da değişikliği söz konusudur. Aynı şekilde ağırlık ve kalitesine göre değişik fiyatlar ortaya çıkabilir. Hurda alımı yapan firmamız çinko alımında her zaman en uygun fiyatı müşterilerine sunar. Müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen firmamızla çinko satım işlemini kolayca yapabilirsiniz. Çinko hurda sektöründe kilogram fiyatını en üst düzeyde müşterilerine sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çinko hurdalarınızı kg fiyatı üzerinden firmamıza satarak nakite çevirebilirsiniz. Bunun yanında en önemlisi geri dönüşüme katkı sağlayarak doğayı korumuş olursunuz.hurda çinko kg fiyatı
 
Çünkü geri dönüşüm sektörü ile hurda sektörü birbirinden ayrı düşünülmeyen işlemlerdir. Çünkü bir maddenin sıfırdan işlenerek ürün haline gelmesi ile çinko hurdanın işlenip ürün haline gelmesinde emek farkı vardır. Bu yüzden elinizdeki çinko hurdalarınızı firmamıza satarak geri dönüşüme katkı sağlarsınız.
 

Çinko Hurdası Ne Kadar?

Yukarıda çinko hurdalarının ağırlığına ve boyutuna göre değiştiğini söylemiştik. Bunlara ek olarak hurda çinkonun fiyatının belirlenmesinde geri dönüşüm oranı da oldukça önemlidir. Bizler İstanbul çinko hurda alımı yaptıktan sonra çinko hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için fabrikalara yönlendiriyoruz.
 
Bu tür özellikleri göz önüne aldığınız zaman çinko hurdanızın ne kadar olduğuna bakabilirsiniz. Bu sayede çinko hurda fiyatını kendinizde tahmin edebilirsiniz. Firma olarak geri dönüşümle doğaya kazandıracağımız çinko hurdalarınızı almaya talibiz. Sizlerin elinizde çinko hurdanız varsa bizleri istediğiniz zaman arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.  Bizleri tercih ederek hem doğaya hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
 
Çinko alım satım yapan firmamızla iletişime geçmek çok kolay. Sitemiz üzerindeki numaralardan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve tüm detayları sorabilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

Güncel Hurda Fiyatları
Hurda Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları
Soyulmuş Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Fiyatları
Hurda Bakırın Kilosu
Hurda Demirin kilosu
Hurda Fiyatları
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Akü Fiyatları

 
Esenyurt Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı
Arnavutköy Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
İkitelli Hurdacı
Kartal Hurdacı
Tuzla Hurdacı
Gebze Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Dudullu Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı

 

hurdacıhurdacı