hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Yıkım Hurdası

Yıkım hurdası alan Beşiktaş hurdacısı, kentsel dönüşümdeki eski yapıların yıkılmasını sağlamaktadır. Bu anlamda gerekli önlemler çerçevesinde çevreye hasar vermeden yıkımın yapılmasını planlamaktadır. Buna ek olarak yapıdaki hurdaların ayrıştırılıp geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yıkımı istenen binadan çıkacak hurda karşılığı ücret talep etmeden bu işlem gerçekleştirilmektedir.
 
Yıkım öncesinde incelenen yapılar, gerekli sökme işlemi sonrası yıkıma hazır hale getirilmektedir. Tüm önlemler alınarak gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra çevreye zarar vermeden güvenli şekilde yıkım gerçekleştirilmektedir. Özellikle yıkım karşılığı yapılan hurda alımlarında en önemli öncelik, güvenliktir. Yıkım öncesi ve yıkım esnasında firmamız gerekli tüm önlemleri almaktadır. Yıkım sonrasında ise molozları güvenli şekilde ayrıştırıp geri dönüşüm işlemini sağlamaktadır. Bu açıdan hem çevrenin korunmasını hem de ekonomik olarak maddi kazanç elde etmenizi sağlayan yıkım karşılığı hurda alımı, önemli bir geri dönüşüm faaliyetidir. Sizde bu hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
İçindekiler
 • Yıkım Hurdası Alan Beşiktaş Hurdacısı Hizmetleri
 • Yıkım Hurdası Alan Beşiktaş Hurdacısı Hizmetleri Avantajları
 •  Yıkım Karşılığı Hurda Alımı Nasıl Yapılmaktadır?
 •  Yıkım Karşılığı Hurda Alımı Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
 • Yıkım Hurdası Alan Beşiktaş Hurdacısı Hizmetleri
Yıkım hurdası alan Beşiktaş hurdacısı hizmeti, yıkımı kararlaştırılan yapıların gerek yıkım öncesi gerekse yıkım sonrası çıkan hurdaların toplanmasını kapsamaktadır. Ardından toplanan hurdaların geri dönüşüm işlemlerine aracı olmaktadır. Hurda karşılığında vermiş olduğumuz yıkım hizmetimiz, konut, okul, hastane, fabrika gibi tüm yapı tiplerini içermektedir. İhale ile veya bireysel talep üzerine aldığımız yıkım işleri, ücret olarak çıkan hurdalar karşılığında ödenmektedir. Birçok kişinin tercih ettiği bu hizmet, her anlamda kazanç sağlamaktadır. Özellikle yüksek güvenlik önlemi alınması gereken yıkım işleri, firmamız tarafından güvenle yapılmaktadır. Bu anlamda eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunsuz şekilde tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. Son teknoloji yıkım araçlarımız ile tüm gerekli yasal zorunlulukları yerine getirerek yaptığımız yıkım hizmetleri, hurdaların toplanması ve tüm molozların kaldırılması ile güvenle sonlanmaktadır.
yıkım hurdası
Yıkım karşılığında hurda alımına ek olarak, yıkım öncesi gerçekleştirilen sökme işlemleri ile binada bulunan kalorifer, kazan, merdiven gibi hurdaların alınması sağlanmaktadır. Yıkım sonrası ise  inşaat demiri, çelik konstrüksiyon gibi farklı hurdaların sınıflandırılması yapılarak alınmaktadır. Bu noktada söküm işlemlerinin kalitesi ve söküm yapılan yer önemlidir. Yıkım alanında yapılan yavaş ve yanlış moloz sökümleri çevreye toz ve gürültü vermektedir. Firmamızın kullandığı son teknoloji aletler, uygulanan sulama yöntemi yönetmeliklere uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
 

Yıkım Hurdası Alan Beşiktaş Hurdacısı Hizmetleri Avantajları

Yıkım karşılığı hurda alımı yapan Beşiktaş hurdacısı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle en üstün kaliteli hizmetleri vermektedir. Beşiktaş hurdacısı olarak verdiğimiz geri dönüşüm hizmeti, birçok avantaj elde etmemizi sağlamaktadır. Firmamız tarafından yıkım karşılığı hurda alımı yaptığımız hizmetlerimizin sağladığı avantajları sıralamak gerekirse:
 
 1. Müşterilerimize maliyetsiz veya çok az maliyetli yıkım hizmeti
 2. Profesyonel iş anlayışımız ile sorunsuz şekilde gerçekleşen yıkım hizmeti
 3. Ülke ekonomisine sağlanan katkı
 4. Bireysel olarak elde edilen maddi kazanç
 5. Çevredeki hurda atık miktarının azalması ve geri kazanılması
 6. Çevre ve doğanın korunması ve enerji tasarrufu sağlanması gibi sıralanmaktadır.
 

 Yıkım Karşılığı Hurda Alımı Nasıl Yapılmaktadır?

İstanbul gibi mega bir kentte sıkça gerek duyulan yıkım işlemleri, kullanılmayan veya geri dönüşüme uğrayacak binalar için gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda Beşiktaş hurdacısı olarak, güven çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz yıkım karşılığında hurda alımı hizmetimiz müşterilerimize en uygun ve en güvenilir şekilde sunmaktayız.
 
Öncelikle müşterilerimizle kararlaştırılan yıkım işlemi öncesi, tüm prosedürlere uygun olarak düzenlenen gerekli tüm evrak işleri firmamız tarafından yürütülmektedir. Yıkım karanının ardından fiyat konusunda müşterilerimiz, tercihlerine göre söküm işlemi hariç veya söküm işlemleri dahil olacak şekilde bir tercih yapmakta, çıkan hurda miktarının bedel olarak alınması ile herhangi bir ödeme gerçekleştirmemektedir. Belirlenen yıkım tarihinden önce gerekli söküm işlemlerinin yapılması adına binada petek, merdiven gibi önemli hurda malzemeleri toplanmaktadır. Yıkım sağladıktan sonra çıkan moloz hurdaları özenle firmamız tarafından alınmakta, içerisinde bulunan farklı türdeki hurdalar ayrıştırılmaktadır.  Tüm bu hizmetler firmamız tarafından, yapınızın yıkım işlemi için herhangi bir ücret ödemeden sizlere sunulmaktadır.
 

Yıkım Karşılığı Hurda Alımı Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Yıkım karşılığı hurda alımı hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta güvenliktir. Beşiktaş Hurdacısı olarak, deneyimli ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız ile tüm önlemler çerçevesinde sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda yıkımı yapılacak binada gerçekleşen söküm işlemleri bir diğer önemli noktadır. Söküm işlemlerinin kalitesi hurdaların değerlendirilmesi ve ayrıştırılması adına önem teşkil etmektedir. Yıkım işlemi karşılığında hurda alımı hizmetimizde dikkat ettiğimiz tüm noktalardan bahsetmek gerekirse:
hurda karşılığı yıkım
Yıkımı kararlaştırılan binada söküm işlemi için kapı, pencere, kazan, petek gibi hurdalar öncesinde sökülerek geri kazanımı sağlanmaktadır. Böylece yapı yıkıma hazır hale getirilmektedir.
Yıkım öncesi yapı çevresinde gerekli önlemler alınmaktadır. Bölge şerit çekilerek alanın koruması sağlanmakta, tüm elektrik, su, doğalgaz hatları kesilerek yapı yıkıma hazır hale getirilmektedir.
Yıkımı gerçekleştirecek ekipmanlar ve ekip arkadaşlarımız bina ile ilgili bilgilendirilmektedir. Son model ve bakımları sağlanmış ekipmanlar ile yıkım kolaylıkla gerçekleştirilir.
Yıkım sırasında oluşabilecek toz, kir ve gürültüleri engellemek adına deneyimli ekip arkadaşlarımız en hızlı ve güvenli şekilde yıkımı gerçekleştirilmektedir. Sürekli olarak ıslatma işlemi uygulayarak çevreye verilebilecek toz bulutu gibi sıkıntıların önüne geçilmektedir.
Yıkım sonrası tüm molozlar temizlenerek araçlara yüklenmektedir. Yıkım alanının temizliği sağlanarak herhangi bir çevre kirliliğinin önüne geçilmektedir.
Profesyonel ekibimizle tüm hurda türleri analiz edilerek, geri dönüştürülebilen tüm hurdaların ayrıştırılması sağlanmaktadır. Hurdalar titizlikle geri dönüşüm için en az hasarla araçlara yüklenmektedir. Geri dönüşüm yapılan tesislere götürülerek işlemler başlatılmaktadır.

  WHATSAPP
ARA      

Güncel Hurda Fiyatları
Hurda Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları
Soyulmuş Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Fiyatları
Hurda Bakırın Kilosu
Hurda Demirin kilosu
Hurda Fiyatları
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Akü Fiyatları

 
Esenyurt Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı
Arnavutköy Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
İkitelli Hurdacı
Kartal Hurdacı
Tuzla Hurdacı
Gebze Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Dudullu Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı

 

hurdacıhurdacı