Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı denilen ürünler, içerisinde pirinç metali bulunduran ürünlerdir. Bu sebeple hurda sarı fiyatları pirinç fiyatıyla doğru orantılıdır.

Hurda sarıya adını veren şey pirinç metalidir. Çünkü pirinç metali doğada sarıya çalan bir renkte bulunmaktadır. Ancak hurda sarı yalnızca pirinçten imal edilen ürünler değildir. Bu tip hurdalar, pirinçle beraber çinko ve bakır da kullanılarak imal edilirler. İçerdikleri çinko, bakır ve pirinç oranları değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğe göre hurda sarı:

  • %30 bakır içeren
  • %40 bakır içeren
  • %50 bakır içeren

Hurdalar olarak kendi içinde tasnif edilirler. Hurda sarı fiyatı da bu içerdikleri metal oranlarına göre değişiklik göstermektedir.

Hurda Sarı Bakır Fiyatları

Hurda sarı, daha önce de bahsettiğimiz gibi farklı oranlarda bakır içermektedir. Bu tip hurdaları daha değerli hale getiren aslında içerdikleri bakır oranıdır. Basit gözlemle hurdanın ne oranda bakır içerdiğini söylemek mümkün değildir. Ancak profesyonel bir değerlendirme sonucunda hurdadaki bakır oranı hakkında net bir şey söylemek mümkün olacaktır.

Firmamızın alanında uzman profesyonel keşif ekibi, iletişime geçmeniz halinde hurdalarınızı değerlendirmektedir. Böylelikle hurdalarınız hangi oranda bakır içerdiği netlik kazanmaktadır. Buna göre sizlerle fiyatlandırma hususunda doğru bir iletişim kurmamız mümkün olmaktadır.

Keşif ekibimiz ayrıca hurdalarınızın kalitesini ve cinsini de değerlendirmeye tabi tutmaktadır. Objektif ve adil bir şekilde gerçekleşen bu değerlendirme sonucunda tüm müşterilerimiz yaptıkları alışverişten memnun ayrılmaktadır. Firmamız, her müşterisine devamlı çalışılacak ekip arkadaşları gözüyle bakmaktadır. Bu nedenle bizlerle iletişime geçmeniz halinde ekibimize dahil olacaksınız. Bu da hiçbir alım-satım işleminde piyasa altında fiyatlarla karşı karşıya kalmamanızı sağlayacaktır.

Hurda Sarı Fiyatı Ne Kadar?

Hurda sarı fiyatını belirleyen birçok farklı kalem bulunmaktadır. Bunların en önemlisi, hurdanın içerdiği metal oranıdır. Hurda alım-satımında öncelikle hurdalardaki metal oranı tespit edilir. Daha sonra, her bir metal, Londra Metal Borsası’ndan edinilen güncel bilgilerle değerlendirilmektedir.

Dünya üzerindeki metal rezervi, döviz değişiklikleri, arz-talep dengesi gibi faktörler de hurda fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Bu sebeple hurda piyasasının sürekli değişime tabi olduğu söylenebilir.

Hurda piyasasında mevcut olan değişim firmamız tarafından aktif biçimde takip edilmektedir. Bu da sürekli güncellenen fiyatlar olarak sizlere yansımaktadır. Hiçbir zaman alım-satımını gerçekleştireceğiniz ürünlerin değer kaybetmemesinden yanayız. Hep birlikte hurda sektörünü geliştirmek istiyoruz. Bu sebeple, tatmin edici fiyatlandırma ile çalışmalarınızı destekleyici bir tutum sürdürüyoruz.

Dünyamızın geleceği için oldukça önemli olan geri dönüşüm konusunu ciddiye alıyoruz. Bu sektörün yanlış fiyatlandırmalara kurban gitmemesi arzusunu taşıyoruz. Bu sebeple hurda alım-satım işlemlerinizde gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hem dünyanın ve çevrenin hem hurda sektörünün hem de cebinizin kazanmasını istiyoruz. Siz de bizimle aynı isteği paylaşıyorsanız iletişime geçmek için vakit kaybetmeyin.

Sarı Hurdası Kaç Para?

Sarı Hurdası Kaç Para?

Eğer sizlere herhangi bir firma hurdalarınızla ilgili net bir fiyat verme yoluna gidiyorsa biraz temkinli olmanızı öneriyoruz. Çünkü hurda fiyatlarının sabitlenmesi mümkün değildir. Hurda piyasası oldukça hareketli ve değişken bir yapıya sahip bir piyasadır.

Alım-satımı gerçekleştiren hurdaların da genellikle büyük miktarlarda olması piyasadaki değişikliğin oldukça önemli olduğunu vurgulamaktadır. Metallerin bir gram fiyatındaki değişikliğin büyük miktarlardaki hurdaları ne şekilde etkileyeceğini bir düşünün!

Sizlere sabit bir fiyat sunmamak mağdur edilmemeniz için oldukça önemlidir. Daha doğru fiyatlandırma almak için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmektir.

Hurda Sarı Fiyatları 2021

İletişime geçtiğiniz taktirde, firmamızın keşif ekibi hurdalarınızı muhafaza ettiğiniz yere gelecektir. Ardından hurdalarınız, yerinde değerlendirilmeye tabi tutulacaktır. Hurdalarınızın cinsi, kalitesi ve miktarı baz alınarak fiyatlandırma işlemi gerçekleştirilecektir.

Bundan sonraki işlem, hurdalarınızın yerinden profesyonel nakliye ekibimiz tarafından teslim alınmasıdır. Tüm süreç sizlere açık bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Bulunduğunuz yerden teslim alınan hurdalarınız, firmamız aracılığı ile geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Böylelikle hem hurda sektörüne emek verenler hem de dünyamız kazanmaktadır.

Hurda sektörüne verilen önem dünyanın dört bir yanında gittikçe artmaktadır. Geri dönüşümün ne kadar önemli olduğu artık tüm yetkililer tarafından konuşulan bir konu haline gelmiştir. Bu durum hurda sektörünün de gittikçe gelişmesiyle sonuçlanmaktadır. Özellikle Türkiye’de hurda piyasası gittikçe canlanan bir yapıya sahiptir.

Firmamız, bu önemli sektörü sizlerle beraber geliştirmeyi ve bunu yaparken de sizlere ticari kazanç sağlamayı misyon edinmiştir. Kazanmak için vakit kaybetmeyin.

Paylaş
Yorum yapın

Haber bültenimize abone ol!

Hurda Toplama Merkezi  ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın