hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Hurda karşılığı bina yıkımı hurda firmaları tarafından sıklıkla sunulan hizmetler arasında yerini almaktadır. Bu doğrultuda hurdalar sanılanın aksine, sadece bir ticaret unsuru olarak görülmemelidir. Alışveriş imkanı sunabileceği gibi takas işlemi, bina yıkımı gibi işlemler karşılığında hizmete de sunulabilmektedir. Bu bağlamda, bir para beklentisi olmaksızın hurda karşılığında bina yıkımı hizmetleri  firmalar tarafından karşılanır ve iki taraf da kârlı çıkar. Hurda Toplama Merkezi olarak hizmet bölgelerimiz içerisinde hurda alım satım işlemlerinin yanı sıra hurda karşılığı bina yıkımı işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada hizmet almak isteyen birçok müşterimize destek sunmaktayız. Özellikle kentsel dönüşüm nedeniyle ev, bina, otel yıkımı, bu konuda maliyetin nasıl hesaplanacağı, yıkım izin belgelerinin nasıl alınacağı gibi konular merak konusudur. Yazımızın ilerleyen başlıklarında hurda karşılığı bina yıkımı hurda firmaları tarafından nasıl gerçekleştirilir konusuna sorular üzerinden detaylı bir şekilde değineceğiz.
 
İçindekiler
 • Kentsel Dönüşüm Kapsamındaki Bina Yıkımı Firmanız Tarafınızdan Sağlanabiliyor Mu?
 • Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Nasıl Yapılır?
 • Bina Yıkımı İşlemlerinde Maliyet Nedir? Bize Nasıl Yansır?
 • Bina Yıkımında Maliyeti Azaltmak İçin Neler Yapmalıyız?
 • Hurda Karşılığı Yıkım İşlemleri Büyük Binalar İçin de Gerçekleşmekte Midir?
 • Yıkım İşlemi Yaptıracağım, İzinler Kim Tarafından Alınır?
 • Yıkım İşleminden Sonra Molozları Temizliyor musunuz?
 • Kentsel Dönüşüm Kapsamındaki Bina Yıkımı Firmanız Tarafınızdan Sağlanabiliyor Mu?
hurda karşılığı yıkım
Tüm bina yıkımı hizmetleri Hurda Toplama Merkezi tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede hurda karşılığında makul ücretlendirmeler üzerinden bina yıkım hizmeti alabilirsiniz. Hurda yıkım işlemlerinde, bölgeye bir uzman ekip göndermekte ve tüm kontrol işlemlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede olası bir tehlike ile karşılaşma ihtimali olabildiğince minimize etmekteyiz. Bina yıkımı esnasında gerçekleşebilecek risk grupları, binadan temin edilebilecek tüm hurda malzemeler göz önünde bulundurulmaktadır. Yıkılacak binanın detaylı inceleme sonrası maliyet hesabı yapılmaktadır. Sonrasında tüm gerekli izinlerin alınması neticesinde yıkım işlemlerine başlanmaktadır. Bina yıkımı işlemleri için firmamızla irtibat halinde olup, daha detaylı bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz.
 

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Nasıl Yapılır?

Hurda Toplama Merkezi olarak bina yıkımı işlemi şu adımlarla gerçekleştirilmektedir:
 
 • Yıkımın gerçekleştirileceği alan ekiplerimiz tarafından ziyaret edilmektedir.
 • Yıkım işlemi için ön hazırlıklar gerçekleştirilmektedir. Çevredeki insanların ve yapıların güvenliği çeşitli güvenlik önlemleri alınmaktadır.
 • İş makineleri ile yıkım işlemleri operatörler aracılığı ile tamamlanmaktadır. Bu noktada çatı sökümü, pimapen ve kalorifer peteği sökümü gibi işlem adımları gerçekleştirilmektedir.
 • Yıkım tamamlandıktan sonra, etrafın toz olmaması için su dökülmektedir.
 • Yıkım sonucunda açığa çıkan molozlar ve hurdalar belli bir alana toplanmaktadır. Geri dönüşüm değerine sahip olan hurdalar ayrıştırılmaktadır.

Bina Yıkımı İşlemlerinde Maliyet Nedir? Bize Nasıl Yansır?

Kentsel dönüşüm nedeniyle bina yıkımı talebinde bulunan bölgede detaylı inceleme sonrası binadan çıkacak hurda miktarı hesaplanarak hareket edilmektedir. Bu noktada, binadaki tüm demir, hurda kalorifer peteği, kablo gibi birçok hurda malzeme değerlendirilmektedir. Maliyet bu sayede ya azaltılır ya da tamamen karşılanmaktadır. Yıkım işlemlerinin ardından atıl durumdaki hurda malzemelere tesise getirilmektedir. Alanında uzman çalışanlarımız molozları ve hurdaları ayrıştırmaktadır. Maddi değere sahip olan hurda materyalleri türlerine göre ayırmaktadırlar. Yıkım işleminin maliyeti uzman ekipler tarafından her yönü ile hesaplanmaktadır. Yıkım işlemleri kapsamında daha detaylı bilgilendirilmek istiyorsanız sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.
 

Bina Yıkımında Maliyeti Azaltmak İçin Neler Yapmalıyız?

Yıkım esnasında ortaya çıkacak tüm hurda malzemeler, yıkım sırasında ayrıştırılıp kategorize edilmektedir. Her hurda kendi türünde değerlendirmeye  alınarak, güncel fiyatlar üzerinden hesaplanmaktadır. Bu noktada oluşan maliyet kalemi en aza indirgenmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için hurdalarınız için piyasa değerinin üstünde bir fiyatlandırma da yaparak sizin için ekstra bir maliyet oluşturmadan yıkım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca, tasarruf etmenizi de sağlamaktadır. Bu hususta, detaylı bilgilendirme için bize iletişim bilgileri aracılığıyla WhatsApp üzerinden ya da arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
hurda karşılığı bina yıkımı
 

Hurda Karşılığı Yıkım İşlemleri Büyük Binalar İçin de Gerçekleşmekte Midir?

Yıllardan beri süren tecrübelerimiz ile her türlü bina yıkım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Alanında uzman kadromuz, donanımlı iş makinelerimiz ve ekipmanlarımız ile müstakil evinizi, apartmanları, otelleri ve fabrikaları hurda karşılığında yıkmaktadır. Yıkım esnasında tüm çevresel faktörler göz önüne alınarak çalışanların ve çevredeki insanların can ve mal varlığı gözetilmektedir. Bu sırada oluşan hurdaların fiyat değerlendirmesini yaparak maliyetten düşüyoruz. İş bitimi ek maliyet ve cezai yükümlülüklerden uzak tutulmanızı sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 

Yıkım İşlemi Yaptıracağım, İzinler Kim Tarafından Alınır?

Yıkım işleri talebinde bulunan kişiler için işlem öncesi ve işlem sonrası tüm izinler şirket tarafından alınmaktadır. Bu husustaki tüm tecrübe ve bilgi birikimiz sayesinde müşterilerimizi yetki alma işlemleri konusunun dışında tutup tüm işlemleri kendimiz üstleniyoruz. İşin sorunsuz halledilmesi adına gerekli yerlere gerekli zamanda müracaat ederek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.
 

Yıkım İşleminden Sonra Molozları Temizliyor musunuz?

Hurda Toplama Merkezi olarak, yıkım işlemlerini tamamladıktan sonra bölgeyi molozlardan temizlemekteyiz. Bu sayede açığa çıkan hurda malzemelerinin de alımını sağlamaktayız. Yıkım alanında hurda ve molozları profesyonel iş makinelerimizle toplamakta ve temizlemekteyiz. Sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden Hurda Toplama Merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sayede maliyet kaleminizi azaltabilmek adına, hurda karşılığı bina yıkımı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için mail ya da telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

Güncel Hurda Fiyatları
Hurda Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları
Soyulmuş Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Fiyatları
Hurda Bakırın Kilosu
Hurda Demirin kilosu
Hurda Fiyatları
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Akü Fiyatları

 
Esenyurt Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı
Arnavutköy Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
İkitelli Hurdacı
Kartal Hurdacı
Tuzla Hurdacı
Gebze Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Dudullu Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı

 

hurdacıhurdacı