Hurda Kâğıt Fiyatları

Hurda Kâğıt Fiyatları

Hurda kâğıt fiyatları, pek çok kişi tarafından merak edilen konuların başında gelir. Kağıtlar, yüzyıllardır en çok kullanılan materyallerden biridir. Nüfusun artması ile birlikte kâğıt tüketimi de oldukça yoğunlaşmıştır. Okul kitapları, resmi evraklar, faturalar, fişler, not defterleri kâğıt kullanımının en yoğun olduğu yerler olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar bilgisayar kullanımının artmasıyla kâğıt üzerinde yapılan her işlem dijitale taşınıyor olsa da halen gündelik hayatımızın büyük bir parçasında kağıtlarla meşgulüz. Kâğıt demek daha fazla ağaç kesimi demek. Ağaç kesimi demek ise gezegenimizin bizi bekleyen doğal tehlikelerle daha zor mücadele etmesi demek. Her gün binlerce ağaç kâğıt üretimi için kesiliyor. Bu ağaçların kesimi hem doğayı tehdit ederken hem de sağlamamız gereken oksijeni elimizden alıyor.

Peki bunun önüne geçmek için ne yapmalı? Cevap basit: Kâğıt geri dönüşümüne katkıda bulunarak daha fazla ağaç kesimine engel olabilmek mümkün. Gezegene karşı kişisel sorumluluğunuzu yerine getirebilmek için işlevsiz olan kağıtlarınızın geri dönüşümüne yardımcı olun. Hurda Toplama Merkezi ile iletişime geçerek hurda kâğıt fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece biz de hurda kağıtlarınızı geri dönüşüm merkezlerimize iletebiliriz.

Hurda Kâğıt Alımı

Hurda Toplama Merkezi olarak yıllara dayanan deneyim ile kâğıt geri dönüşümünü maksimize etmeyi hedeflemekteyiz. Bu açıdan hem doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getirmek hem de siz hurda kâğıt sahiplerine kazandırmak en temel hedeflerimizi oluşturuyor. Hurda kâğıt alımı Türkiye’nin birçok şehrinde markamız tarafından yapılmaktadır. Toplanan hurda kağıtlar geri dönüşüm merkezlerimize gönderilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

Hurda Kâğıt Kilo Fiyatı

Hurda kâğıt kilo tarafı rekabetçi fiyatlarla markamız tarafından sunulmaktadır. Bu nedenle geri dönüşüm ve doğaya saygı duyma faaliyetlerine en yoğun şekilde katkıda bulunmak için kağıtlarınızı en yüksek fiyattan almaktayız.

Bunun yanında hurda kâğıt kilo fiyatı birçok farklı değişken göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Karton kâğıttan okul kitabına, karton bardaktan A4 fotokopi kağıdına çok geniş yelpazede hurda kağıtları kilo veya ton cinsiyle sizden almakta ve geri dönüştürüp tekrar işlevsel hale getirmekteyiz. Kağıtların kilo fiyatları 50 kuruş ila 3 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Siz de hurda kağıtlarınızı satmak için bizimle iletişime geçin.

Kâğıt Hurdası Fiyatları

Kâğıt Hurdası Fiyatları

Kâğıt hurdası fiyatları en üst seviyeden belirlenmektedir. Hurda Toplama Merkezi ile kağıtlarınızı kilo ya da ton üzerinden satıp hem kazanırken hem de geri dönüşüm faaliyetlerine katkıda bulunabilirsiniz. Çünkü daha fazla kâğıdın geri dönüşmesi demek, daha az ağaç kesimi demektir. Ağaç kesimini minimize etmek, dünyada yaşayan her insanın bir görevidir. Bu görevi yerine getirmek ve doğaya saygınızı taçlandırmak için Hurda Toplama Merkezi ile iletişime geçin. Kâğıt hurdalarınız en üst fiyattan alınsın ve tekrar kullanılabilir hale getirilsin.

Hurda Kâğıt Alan Fabrikalar

Hurda kâğıt alan fabrikalar Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet göstermektedirler. Bu fabrikalar, kâğıt hurdaları toptan olarak alır ve toptan bir şekilde geri dönüştürerek işlevsel hale getirir. Hurda Toplama Merkezi bu bağlamda sektörde deneyimli ve sorumluluk sahibi bir oluşum olarak karşınıza çıkmaktadır. Kâğıt hurda alımı sadece maddi kazanç elde edebileceğiniz bir işten ziyade bir sorumluluk işidir. Bu sorumluluk sadece alım yapılan müşterilere karşı değil, tüm dünyaya karşıdır. Ülkenin birçok yerinde var olan merkezlerimiz ile kâğıt dönüşümünü yaygınlaştırarak doğayı kurtarmayı hedefliyoruz. Kâğıt toplama merkezlerimizin olduğu bazı iller şunlardır:

 • İstanbul Avrupa Yakası,
 • İstanbul Anadolu Yakası,
 • Ankara,
 • İzmir,
 • Bursa,
 • Yalova,
 • Sakarya,
 • Kocaeli,
 • Edirne,
 • Tekirdağ,
 • Kırklareli,
 • Balıkesir.

Görmüş olduğunuz gibi Marmara Bölgesi ve Ankara’nın tamamında hizmet vermekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçin. Personel desteği, fiyat bilgisi ya da adres bilgisi alın. Böylece doğanın korunmasında bizimle birlikte faaliyet gösterin.

Paylaş

Comment on "Hurda Kâğıt Fiyatları"

 1. […] Hurda malzemelerin fiyatlandırmasında dikkat edilen hususlardan biri hurda kitapların kilosudur. Hurda kâğıt ve malzemelerin kilo belirlenmesinde türlerine göre farklı tartı sistemleri uygulanmaktadır. […]

Yorum yapın

Haber bültenimize abone ol!

Hurda Toplama Merkezi  ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

  Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın