Hurda kablo fiyatı

Hurda Kablo Fiyatı

Hurda kablo fiyatı araştırmasına giriştiyseniz, günümüz dünyasında giderek artan geri dönüşüm bilincine siz de katkıda bulunuyorsunuz demektir. Her gün giderek artan tüketmekten ziyade geri dönüştürme fikri hurda piyasasını da etkilemektedir. Atık ve çöp olmaktan kurtulan hurdalarla hem çevremiz hem de cebiniz kazanıyor.

Bu karlı kazanca hurda kablolarla dahil olduysanız alım satım fiyatlarını da öğrenmek isteyeceksiniz. Firmamız elinizdeki hurda kablolara piyasadaki en uygun fiyat tekliflerini vermektedir. Hurda sektörünü dolayısıyla geri dönüşümü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Doğal kaynakların tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olduğu çağımız, bilinçli tüketiciliği daha da önemli hale getirmektedir. Bilinçli tüketicilikten kastımız yalnızca tüketim adımlarına dikkat etmekle sınırlı değildir. Tüketim malzemelerinin çevre dostu olması, eğer bu mümkün değilse geri dönüşüme uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Çünkü toprak, doğal olmayan ürünlerin çözünmesini sağlayamaz. Böyle maddelerin atığa dönüşmesi en küçüğü çevre kirliliği olan sorunlarla geri dönecektir. Çevre kirliliği dahi dünyamız için oldukça önemli bir sorundur.

Bu tarz sorunların önüne geçmek de biz insanların elindedir. Doğaya daha bilinçli bir yaklaşım çözüm getirebilir. Bu yaklaşıma hurda konusu da dahildir. Atık olmak yerine dönüşüme kazandırılan hurdalar, hem geleceğimize hem de bütçemize bir yatırımdır. Bu yatırıma ciddi önem veriyor ve tüm hurdalarınızı değerinde satın alıyoruz.

Hurda kabloları geri dönüşüme kazandıran sizleri ve yaptığınız işi önemsiyoruz. Bu piyasayı hep birlikte geliştirmek ve büyütmek istiyoruz. Bu sebeple hiçbir hurda alışverişinin alım-satımda değer kaybetmesine izin vermiyoruz. Hurdalarınız için piyasadaki en iyi fiyatı veriyoruz.

Hurda Kablo Soyma

Kablolar, elektriği iletmek için pek çok alanda kullandığımız ürünlerdir. Genellikle bir metal alaşım üzerine plastik malzemenin geçirilmesiyle üretilmektedirler. Elektriğin doğru bir şekilde cihazlar arası geçişini sağlamak için kablolarda iletken malzemeler kullanılmaktadır. Aslında altın ve gümüş gibi kıymetli metaller yüksek iletkenliğe sahip olsalar da kıymetli metal oldukları için tercih edilmezler. Bunlar hepimizin bildiği gibi maliyeti olukça yüksek metallerdendir.

Bakır hem iletkenliği yüksek hem de maliyet açısından kablo kullanımına uygun bir metaldir. Bu sebeple kablolar genellikle bakır üzerine plastik giydirilerek imal edilirler. Kullanım ömrü dolan kablolar da hurda sektöründe geri dönüştürülmek üzere yerini bulur.

Firmamız, sizden aldığı hurda kabloları, soyma işlemiyle ayırmaktadır. Çünkü kablolarda mevcut olan plastik ve metal olmak üzere iki farklı materyal farklı işlemlere tabi tutulmaktadır. Hurda kabloların plastiği ayrı, metali ayrı biçimde geri dönüşüme kazandırılır.

Bu alan için üretilmiş tam profesyonel soyma makineleriyle hurda kablolarınızın ayrıştırılma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ardından plastik ayrı metal ayrı değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Hurda Kablo Fiyatları 2021

Hurda Kablo Fiyatları 2021

Hurda kablo fiyatı farklı değişkenler tarafından belirlenmektedir. Bunlar:

  • Rezervler
  • Arz-talep dengesi
  • Hammadde potansiyeli
  • Döviz piyasası

gibi farklı kalemlerden müteşekkildir. Tüm bunlar ve benzeri faktörler baz alınarak hurda kabloların fiyatında bir piyasa oluşturulmaktadır. Genellikle bu piyasa dengesi LME yani Londra Metal Borsası’ndan takip edilmektedir.

Firmamız da sürekli güncellenen Londra Metal Borsası’nı aktif bir şekilde takip etmekte ve hurda fiyatlarını belirlemektedir. LME takibi alış-satış işlemlerinde hurdanın piyasa değerinde işlem görmesini sağlamaktadır.

Hurda Kablo Bakır Fiyatları

Hurda kablo bakır fiyatları da Londra Metal Borsası’nın öncülüğünde belirlenmektedir. Bakır fiyatı bu borsadan takip edilmekte, plastik fiyatları ise firmamız tarafından piyasa değerinde işlem tabi tutulmaktadır. Hurdalarınız için firmamızla çalışmanız durumunda en kazançlı çıkacak olan kişi sizsiniz. Müşterilerimize hiçbir zaman vakit, nakit ve enerji kaybı yaşatmamayı hedeflemekteyiz.

Satışını gerçekleştirmek istediğiniz hurdaların durumu da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

  • Hurdanın Cinsi ve Kalitesi
  • Hurdanın Miktarı gibi faktörler fiyatlandırmada etkili olacak başlıklardandır.

Hurdalarınız için net bir fiyat alabilmeniz için vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçin. Hurdalarınız için piyasanın en iyi fiyatlarını verecek olan keşif ekibimizle görüştüğünüzde profesyonelliğimizden emin olacaksınız.

Hurda Kablo Alan Yerler

Elinizde bulunan hurdaları profesyonel nakliye ekibimizle bulunduğunuz yerden teslim almaktayız. Ekstra nakliye maliyetine girmeden hurdalarınızın satış işlemini böylece gerçekleştirebilirsiniz.

Hurdanızın miktarı, cinsi ve kalitesine göre değerlendirme yapacak olan keşif ekibimizde satışın her adımında sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan her şeyi danışabilir ve hurdalarınızla ilgili her türlü konuda yardım alabilirsiniz.

Paylaş
Yorum yapın

Haber bültenimize abone ol!

Hurda Toplama Merkezi  ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın