Hurda Akü Fiyatları

Hurda Akü Fiyatları

Hurda akü fiyatları, akünün marka model ve ağırlığına göre değişkenlik gösterir.  Bu durumda akü hurdasını satmak isteyenler için merak edilmesine neden oluyor. Diğer hurda malzemelerinin fiyatlarına göre hurda akü kg fiyatı da daha yüksektir. Aküleriniz arıza açıp bozulduğu zaman atmak yerine akü hurdası alan firmalara satabilirsiniz.

Akü hurda fiyatları, firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden hurda olmuş akülerinizi satmadan önce fiyat araştırması ve karşılaştırması yapabilirsiniz. Akü hurdası satmak için uygun fiyatlar üzerinden hurda akü alımı yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. En uygun hurda akü fiyatları sunan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Akü Hurda Fiyatı

 • Hurda akü fiyatları 2021
 • Hurda Akü Kilo Fiyatı
 • Mutlu Akü Hurda Fiyat Listesi

Akü Hurda Fiyatı

Hurda akü alan yerler incelendiğinde akü hurda fiyatlarında değişiklik olduğunu görürsünüz. Bu yüzden yapılması gereken akü hurdası satımı yapmadan önce fiyat karşılaştırması yapmanız önerilir. Bu durumla karşılaşan araç sahipleri akü değişim hizmeti almaya başlarlar.

Genellikle araç sahipleri tarafından kullanılan yöntem, eski aküyü satıp yeni akü almaktır. Bu yüzden araç sahipleri internet üzerinden ikinci el akü alan yerler araştırmasına başlarlar. Eğer sizlerinde elinizde ister ikinci el ister işlevini kaybetmiş hurda aküleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda akü alımı noktasında uygun fiyatları sizlerle buluşturuyoruz.

Akü hurdası alım yapan firmamız ikinci el akü satım işlemlerini yapmaktadır. Sıfır akü almak için çok fazla para harcamanıza gerek yok. Uygun fiyatlarla bu akülerden satın alabilirsiniz.

Hurda Akü Fiyatları 2021

Hurda akü fiyatları 2021 yılında güncellenerek yeni fiyatlarla oluşturulmuştur. İkinci el akü fiyatları ve hurda akü alımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda araç fiyatlarının artmasından dolayı sıfır akü fiyatları da oldukça pahalıdır. Araç sahipleri aküleri bozulduğu zaman sıfır akü almaya bütçeleri yetmeyebilir.  Bu durumda imdadınıza ikinci el akü satan yerler koşuyor. Hurda akü alan firmalara satılan ve geri dönüşüm olarak çıkan akülerden satın alabilirsiniz. Bunun yanında eski hurda akü satışınızı da firmamıza yapabilirsiniz.

Bu sayede bütçenizi yormadan aracınızın aküsünü yenilemiş olursunuz.  Kısacası eski hurdaya çıkmış akünüzü bize satarsınız. Yeni akünüzü beğenirsiniz. Aradaki miktarın ödemesini yapıp firmamızdan ikinci el akünüzü alabilirsiniz. Hurda akü alımı noktasında tüm merak ettiğiniz detayları firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda akü geri dönüşüm fiyatları hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz.

Hurda Akü Kilo FiyatıHurda Akü Kilo Fiyatı

Yukarıda sizlerle paylaştığımız gibi akü hurdası fiyatlarında ana madde hurdanın miktarı ve ağırlığıdır. 500 kg veya üzerindeki hurda akülerinizi firmamızın hurda akü fiyatları bölümünden inceleyebilirsiniz. Akülerin marke model ve çeşidine göre hurda akü kg fiyatı farklıdır. En iyi fiyat teklifini almak için şu yolları izleyebilirsiniz:

 • Ağırlık ve miktarına göre hem ikinci el akü hem de akü hurdası fiyatları farklıdır. Fiyat araştırması için hurda akü alan yerler noktasında bir fiyat karşılaştırmanızı öneririz.
 • Firmamız üzerinden de fiyatları karşılaştırarak hurda akünüzü en iyi fiyata satabilirsiniz. Aynı işlemler hurda akü alımı noktasında da geçerlidir.
 • Hurda akülerinizi nerelere satacağınızı bilmiyorsanız ve uygun akü geri dönüşüm fiyatları arıyorsanız bizleri aramanız yeterlidir. Firmamız üzerinden 2021 yılı hurda akü fiyatlarını inceleyerek satım işlemini firmamıza yapabilirsiniz.

Akü geri dönüşüm fiyatları noktasına geçmeden önce akü geri dönüşümü anlatmak isteriz. Akü; ihtiyaç olduğunda kullanılan elektrik enerjiyi kimyasal enerjiye dönüştürdükten sonra depolamaya yarayan araçtır. Kısacası depoladığı bu enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek araçların çalışmasını sağlar. Akü geri dönüşüm aşamaları olarak şu işlemlerden geçer:

 • Akümülatör içerisinde bulunan kurşun plakalar ve kurşun alaşımlı ızgara bulunur.
 • Aynı şekilde sülfürik asit ve su karışmış elektrolit vardır.
 • Parçalar seri olarak kurşun ile bağlanmıştır. Bu akülerin dönüşümü firmamız tarafından yapılmaktadır.

Günümüzde bu şekilde tercih edilen aküler kurşun asitli akülerdir. Bu aküler geri dönüşümü de kolaylıkla yapılmaktadır. Akü geri dönüşüm fiyatları konusunda değişiklikler bulunuyor. Akülerin ağırlığı ve miktarına göre geri dönüşüm fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Mutlu Akü Hurda Fiyat Listesi

Birçok akü markaları başta olmak üzere mutlu akü markasında hurdasının alımı ve satımı yapılmaktadır. Akü sektöründe kendisini kanıtlamış olan mutlu akülerde bazen ömrünü bitirip bozulmalara neden olabiliyor. Bu durumda sıfır akü almak veya ikinci el akü satan yerlerle iletişime geçmeniz gerekir. Mutlu akü hurdası fiyatlarında firmalar arasında değişiklik olabilir. Bu yüzden fiyat araştırması ve karşılaştırması yapmanız gerekir.

Akü hurda alım satım sektörü araç fiyatların yükselmesi ile popüler hale geldi. Çünkü araç fiyatlarındaki artış araç parçalarını da etkilemiş durumdadır. Bu yüzden ikinci el akü alan yerler oldukça fazladır. Bu durumda akü hurdası satmak isteyen kişilere aslında bir fırsattır. Çünkü en uygun fiyatı veren firmaya hurda akünüzü satabilir veya ikinci el akü alabilirsiniz. Hurda akü hakkında tüm detayları sizlere aktardık. Tüm hurda akü alım satım işlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Haber bültenimize abone ol!

Hurda Toplama Merkezi  ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

  Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın