SARI (PİRİNÇ) HURDA ALIMI

Sarı (pirinç) hurda alımı sektörü çok popüler ve getirisi olan bir sektördür. Özellikle pirinç hurdası çok değerli bir hurda türü olduğundan geri kazanımı büyük önem arz eder. Sarı pirinç hurdasının bu kadar değerli olmasının nedeni üretimindeki zorluk, enerji, zaman kaybıdır. Sarı hurda (pirinç), çinko ve bakırdan meydana gelir. Bakıra çinko karıştırıldığında pirinç olur ve rengi sarıya döner. Bu yüzden pirinç aynı zamanda sarı hurda adını almaktadır. Elinizde kullanım süresi dolmuş sarı pirinç hurdalarınız varsa bunları Atık toplama merkezimize getirerek veya sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak paraya dönüştürebilirsiniz.

Sarı (Pirinç) Hurda Alan Firmalar

Türkiye’nin her yerinde elinizdeki sarı hurdanın değerine göre Sarı (pirinç) hurda alımı yapan firmalar vardır. Bu firmaların ve tesislerin kriterleri konumunuza ve benzeri durumlara göre değişebilir. Fiyatlandırmalar ise bu kriterlere göre yapılır. Her firma kendine has yöntemlerle bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermekte, alım satım yapmaktadır. Firma ve tesislerin fiyat politikaları farklı olmakla birlikte bu politikaların en büyük belirleyicisi maliyetler ve işgücüdür. Örneğin Atık toplama tesisleri müşterileri için maliyetleri her zaman en aza indirgemeyi hedefler. Doğaya ve aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen müşteriler ise maliyetleri en aza düşürerek hurdaları ellerinden çıkartmayı istemektedir. Bu müşteriler ve alım satım yapan firmalar ortak paydada buluşur, iki taraf da genel olarak amacına ulaşmış olur. Ülke ekonomileri ve evinizin ekonomisi için elinizdeki sarı pirinç hurdalarını geri dönüşüm tesisimize getirerek veya sitemizden bize ulaşarak elden çıkartabilirsiniz.

Pirinç Hurda Alanlar

Sarı (pirinç) hurda alımı yapanlar kategorisinde faaliyet gösteren Atık Toplama Tesisimiz müşterilerinin çıkarları için son derece özenle çalışmaktadır. Sadece sarı pirinç hurdalarınızı değil, elinizdeki her türlü hurdayı alarak size hizmet vermekteyiz. Pirinç hurda piyasasındaki politikalarıyla müşterilerinin ve sektörün gözdesi haline gelen firmamız bütün hizmetlerinde bütçe dostu yaklaşımlar göstererek aynı zamanda piyasadaki en iyi fiyatları sunmaktadır. Firmamız kalite anlayışı nedeniyle işinin ehli personellerle çalışır ve size mağduriyet yaşatmaz. Kafanızda soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile hizmet almak isterseniz sitemizdeki iletişim numaralarını arayarak bizi tercih edebilirsiniz.

Sarı Hurda Nedir?

Elinizdeki hurdanın değerini anlamak için o hurdanın hammaddelerini ve hangi hurdanın hangi kategoriye girdiğini bilmek son derece önemlidir. Bu yüzden satmak istediğiniz hurdanın sarı pirinç hurdası olup olmadığını anlamak ve sarı hurda türlerini bilmek gerekir. Sarı pirinç hurdası ve kullanım alanları ise şunlardır;

 1. Musluk
 2. Kapı kolları
 3. Vana
 4. Saat
 5. Kilit
 6. Menteşe
 7. Radyatör
 8. Kırkambar
 9. Araiş çubuk
 10. Süsler
 11. Yataklar
 12. Elektronikler

Bu pirinç hurdalarını şehrinizde alım yapan firmalara, tesislere götürerek hem geri dönüşüme kazandırabilir hem de nakit paraya çevirebilirsiniz. Sektörde kaliteli hizmet sağlayan Atık Toplama Merkezimize ise sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sarı Hurda Fiyatları

Dünya’da ticari faaliyet gösteren her sektörde olduğu gibi hurda sektöründe de alt dallar vardır ve bu dallardaki fiyatlar değişkendir. Bu fiyatları çoğu zaman bulunduğunuz şehrin piyasasının büyüklüğü, firma sayısı, rekabet oranı, elinizdeki hurdaların niteliği, hurdaların miktarı, değeri ve geri dönüştürülebilirliği belirler. Güncel dolar kuru ve geri kazanım maliyetleri de göz önünde bulundurulması gereken etkenlerdir. Bu yüzden bu kriterlerin hepsi düşünüldüğünde sabit bir fiyatlandırma mümkün olamaz. Alım- satım yapmak istediğiniz zaman güncel fiyat almanız yanılmamanız açısından daha iyi olacaktır. Bireysel ya da kurumsal olarak alım satım yapmak istiyorsanız size en yakın hurda geri dönüşüm firmasına başvurabilir veya internet sitemizde bulunan bilgilerden bize ulaşarak güncel fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Uzman ekip kadromuz ile Atık toplama merkezlerimizde bütçe dostu fiyatlar ve öncü hizmetler vermekteyiz.

Hurda Geri Dönüşümü

Geri kazanım anlamına gelen Geri dönüşüm, geleceğimiz ve ülkemiz için oldukça önem arz etmektedir. İstihdam sağlamakla kalmayıp, enerji tasarruflarıyla geleceğimize katkı sağlayan bu sektör ülkeler için her zaman bulunmaz bir nimet olmuştur. Alım satım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından da oldukça tercih edilen hurda sektörü, gün geçtikçe büyümekte ve değer kazanmaktadır. Bu sektörün tercih edilme nedenleri ise birçok konuda iki taraf için de kolaylık sağlamasıdır. Alım yapan firmalar için maliyetler, satıcılar için de operasyonel kolaylıklar ve bireysel ekonomi açısından fayda sağlar.

Sarı Hurda Geri Dönüşümü

Metal geri dönüşümleri arasında en çok tercih edilen geri dönüşüm türü pirinçtir. Çünkü pirinç meydana getirmek, pirinç hurdasını geri dönüştürmekten daha meşakkatlidir. Sarı pirinç hurdasını geri kazandırmak hem iş gücü açısından hem de maliyet açısından daha avantajlı bir iştir. Sadece geri dönüşümü gerçekleştiren personel için zorlayıcı bir faaliyet olabilen pirinç dönüşümü, ülke ekonomilerine de etki eder. Bu olumlu etki ülke teşviklerini de arttırır. Su, elektrik, gaz gibi maddelerden de tasarruf sağlamamızı mümkün kılan bu kazanımlar aynı zamanda doğayı da korumamıza yardımcı olmaktadır. Müşteriler açısından da oldukça faydalı olan geri dönüşümler aynı zamanda paramızın cebimizde kalmasını sağlar. Her türlü pirinç hurdasını alıp geri dönüşümünü sağlayan merkezimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, hurdalarınızı bize getirebilirsiniz.

Sarı (pirinç) hurda alımı ve sayısız hizmetlerimiz için bizlerle görüşebilirsiniz.

Haber bültenimize abone ol!

Hurda Toplama Merkezi  ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

  Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın