HAKKIMIZDA

HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ

Hurda ve Geri Dönüşüm Malzemeleriniz, Hurda Toplama Merkezi ile Emin Ellerde.

Hurda Ve Geri Dönüşümün Yeni Adı

Hurda Toplama Merkezi Sektörde 12 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyetlerine devam eden Hurda ve Geri dönüşüm sektörünün öncü firmalarındandır. Müşteri Memnuniyetini merkeze alan yapısı ve profesyonel Ekibi ile Hurdalarınızı ve Geri dönüşüm ürünlerinizi değerinde alıp Tekrardan Geri Dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurdalarınızı değerinde alıp, Geri dönüşüme Kazandırmaktayız. Hurda Toplama Merkezi, Kapınızdan Hurdalarınızı alıp Geri dönüşüme kazandırmak için Kusursuz iş planı yapmakta ve bu süreçte gerekli tüm iş güvenliği önlemlerini almaktadır.

 

Hurda Toplama Merkezi, Hurdacılık ve Geri dönüşümde  gerekli altyapı, tesis ve lisans çalışmalarını tamamlayarak, Metal Hurda, Ambalaj Atığı Ayırma / Toplama, Atık Elektrik / Elektronik Eşya işleme, Yağlı Metal Talaşların, Atık Kablo ve Plastik gibi tehlikesiz atıklar ile birlikte daha pek çok hurda ve atıkların geri dönüşümü konularında faaliyet göstermektedir.

Şirket Tarihçesi

Hurda Toplama Merkezi, Hurda Firmaları içinde kurumsal yapı ile Geleceğe Emin Adımlarla yürümektedir.

02.02.2009

Şirket Temelleri

Şirketimizin Temelleri 2009 Yılında Atılmıştır.
2015

İlke Metal Hurda

İlke Metal Hurda Adıyla şirketimiz Kurulmuş oldu. Ve Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Sektörüne yeni bir soluk kazandırdı.
2020-

Devam

Şirketimiz gerek Profesyonel yapısı gerekse insan ilişkilerindeki başarısı, büyümeye ve her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Hurda Toplama Merkezi Aynı zamanda Hurdacınıbul.com Üyesidir.
Şirketimiz, İstanbul Merkezli faaliyet göstermektedir. İşlerin Büyüklüğüne göre çevre illere de hizmeti bulunmaktadır. Hurdacılık ve Geri dönüşüme yeni soluk katmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa yakası hurdacı veya İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı şeklinde yaptığınız aramalarda Firmamızı arama motorlarında Görüp, İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.
İstanbul Hurda ve Geri Dönüşüm Merkezi
Hurda İstanbul Hurda ve Geri Dönüşüm Merkezi
Firmamız, Alüminyum Hurda alımı, kablo hurdası, Bina yıkım karşılığı hurda, Sarı ( pirinç) hurdası, Araç Hurdası,Makine Hurdası, Demir hurdası, Akü hurdası,Jeneratör hurdası, Trafo hurdası, Bakır hurdası gibi hurda çeşitlerini almakta ve bu alanda faaliyet göstermektedir. Sizlere en yakın hurdacı özelliği aynı zamanda kapınızdan hurda alımı yapan firmamız, değerinde hurda alımı konusunda da Şeffaf davranmaktadır.
Hurda ve Geri Dönüşüm faaliyet Alanları
Hurda Toplama Merkezi Hurda ve Geri Dönüşüm faaliyet Alanları

Hurda Toplama Merkezi

Hurda ve Geri Dönüşüm Merkezi.

Hurda ve Geri Dönüşüm faaliyet Alanlarımız

Hurda Alım Satımı mı Yapmak İstiyorsunuz ?

Call Now ButtonAramak İçin Tıklayın