hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Adresten Hurda Alımı

Adresten hurda alımı yapan işletmemiz, sizlere son derece üstün bir hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda adresten hurda alımı yaparak sizlere gündelik hayatta artık işlevsiz bir konuma. Düşmüş olan eşya ya da donanımlarınızı verimli bir biçimde değerlendirme imkanı sunan firmamız. Aynı zamanda bu işlemi gerçekleştirmek için hiçbir zahmete girmemenizi de sağlamaktadır. Bu bakımdan gerek ayrıştırılmış gerekse de kesim ve söküm gibi çeşitli işlemler gerektiren. Hurda çeşitlerinizi de sizlerden zahmetsiz bir biçimde satın alan üreticimiz. Bu eşyaları gerekli ayrıştırma ve geri dönüşüm işlemlerine tabi tutarak yeniden kullanılmaya getirmektedir.
 

Adresten Hurda Alımı Yapan Hurdacı

Adresten hurda alımı gerçekleştirmek sizlerle iletişime geçecek olan profesyonel ekiplerimiz. Hurdanın kondisyonuna ve tabi tutulması gereken işlemlere göre farklı fiyat seçenekleri sunabilmektedir. Ancak bu seçeneklerin bireysel müşteriyi memnun etmek üzere sektörel anlamda. En yüksek standartlardan belirlendiğini vurgulamak gerekir. Bu doğrultuda gerek bireysel müşterinin gerekse de ham madde sağladığımız üreticilerin memnuniyetini. Odak noktasına yerleştiren hizmet anlayışımızla ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.  Profesyonel ekiplerimizi sizlere yönlendirmemiz için iletişime geçebilirsiniz.
adresten hurda alımı
 

Adresten Hurda Alımı Nedir?

Hurda alımı, atıl bir duruma gelen ya da artık işlevini yerine getiremez bir kondisyonda. Çeşitli malzemelerin hurdacılık sektöründe hizmet veren işletmeler tarafından bireysel müşterilerden. Satın alınarak geri dönüşüm sürecine sokulması ve böylelikle yeniden kullanıma kazandırılmasıdır. Bu anlamda adresten hurda alımı yaparak sizlere büyük bir kolaylık sağlayan firmamız. Tüketici ile üretici arasında bir çeşit ham madde köprüsü meydana getirmektedir. Böylelikle üretici işletmelerin ham maddeye daha düşük maliyetlerle ve daha kolay bir biçimde. Erişebilmesini sağlayan firmamız, aynı zamanda tüketicilere de kullanılamaz durumda olan. Eşya ya da cihazlarını verimli bir biçimde değerlendirme imkanı sunmaktadır. Bu açıdan hurda alımı ve geri dönüşüm, gerek bölgesel gerekse de global anlamda. Üretim ve ham madde kullanımına yaptığı efektif katkılarla günümüzün hızla yükselen sektörlerinden biridir.
 

Adresten Hurda Alımı Yapan Firmalar

Özellikle doğanın ve doğal ham madde kaynaklarının korunması konusunda son yıllarda giderek artan bilinç. Pek çok bireysel tüketicinin de ellerindeki işlevsiz eşyaları. Atık olarak doğaya bırakmak yerine geri dönüşüme kazandırmak yolunu tercih etmesine sebep olmaktadır. Öyle ki bu yükselen bilinç, hurdacılık sektörünün global çapta 300 milyar dolar seviyesinde. Bir ticaret hacmine ulaşmasını sağlamıştır. Ülkemiz açısından ise adresten hurda alımı ve geri dönüşümün henüz yeni fark edilen bir alan olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu doğrultuda çok daha küçük bir ticari hacme sahip olan sektörün. Henüz genç ve yükselme potansiyeline sahip bir konumda olduğu ifade edilebilir.
 

Adresten Hurda Alanlar

Hurda Alımı ve Geri Dönüşümün Önemi Nedir?
Hurda alımı ve geri dönüşüm, dünya çapında çok daha geniş bir iş hacmine sahip olsa da henüz gerçek potansiyeline ulaştığını söylemek güçtür. Nitekim ülkemiz açısından düşündüğümüzde ise sektörün. Çok daha genç ve gelişmekte olan bir profil çizdiğini vurgulamak gerekir. Ancak bu tam potansiyeline ulaşmamış durumuyla bile hurda alımı ve geri dönüşüm gerek global gerekse de ülke çapında önemli katkılar sağlamaktadır. Bu anlamda kaynak kullanımının çok daha verimli bir hale gelmesinden enerji maliyetlerinin minimize edilmesi gibi pek çok endüstriyel avantajın yanı sıra hurda alımı doğal yaşam ve bölgesel ekosistemlerin korunması açısından önem arz etmektedir.
adresten hurda alanlar
 

Adresten Hurda Alımı Yapılır

Ülkemizde yıllık üretilen 25 milyon ton gündelik kullanımına bağlı atık söz konusudur. Bu açıdan yalnızca 1,5 milyon ton miktarlarında kalan endüstriyel atık seviyesiyle kıyaslandığında gündelik kullanım kaynaklı atık sayısının çok daha fazla olduğu göze çarpmaktadır. Dolayısıyla daha temiz bir çevre ve doğanın korunması açısından gündelik atıkların sektörel payı azımsanamayacak oranlardadır. Nitekim gündelik kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan bu atıkların büyük bir bölümü kağıt, plastik, cam ve metal gibi bileşenlerden meydana gelmektedir. Ayrıca gündelik kullanım kaynaklı atıkların  yüzde 80 civarında büyük bir miktarının da geri dönüşüme kazandırılmadan doğaya bırakıldığını da göz önüne aldığımızda ciddi bir ham madde kaynağının çöp olarak değerlendirildiği için israf edildiğini söylemek mümkündür.
 

Adresten Hurda Alımı Yapanlar

Çünkü ham madde türleri açısından değerlendirildiğinde. Tüm bu ham maddeler, adresten hurda alımı yapanlar tarafından geri dönüşüme kazandırılacak. Türden bileşenlerdir. Bu doğrultuda firmamızla iletişime geçerek elinizdeki atıkları en yüksek fiyatlarla satın almamızı sağlayabilir. Böylelikle gerek ülke ekonomisine gerekse de üreticilere azımsanmayacak oranlarda avantajlar sunan ham madde verimliliğine katkınızı sunabilirsiniz.
 

  Adresten Hurda Alımı Nasıl Yapılır

Bireysel müşteriler ile endüstriyel üreticileri ham madde paydasında buluşturan işletmemiz, bu anlamda en ideal fiyat ve hizmet seçenekleriyle iki tarafın da memnun kalacağı bir deneyim vadetmektedir. Kapınızdan gerçekleştirilecek hurda alımı hizmetleriyle zahmetsiz bir biçimde ve geri dönüşüme kazandırabileceğiniz gündelik atıklarınız, gerekli ayrıştırma işlemlerine tabi tutulduktan sonra üreticilerin efektif bir biçimde yararlanabileceği ham maddelere dönüşmektedir. Profesyonel ekiplerimizden bilgi almak ve elinizdeki. Hurdaları satabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  WHATSAPP
ARA      

Güncel Hurda Fiyatları
Hurda Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları
Soyulmuş Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Fiyatları
Hurda Bakırın Kilosu
Hurda Demirin kilosu
Hurda Fiyatları
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Akü Fiyatları

 
Esenyurt Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı
Arnavutköy Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
İkitelli Hurdacı
Kartal Hurdacı
Tuzla Hurdacı
Gebze Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Dudullu Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı

 

hurdacıhurdacı