hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Adalar Hurdacı

Adalar hurdacı firmalar arasından hurdacılık firmamız işlevselliğini bitirmiş ve artık kullanılmayacak durumda eşyaların alımını gerçekleştirmektedir. Günümüz gelişen nüfus ve biriken atık fazlalığı neticesinde İstanbul’un bir çöp yığını hale gelmesini engelliyoruz. Bu noktada hurda ve hurdacılık sektörü büyük önem arz eder. Adalar hurda alımı yapan firmamız sektörel bazda aşağıdaki hizmetleri sizlere sunmaktadır;
adalar hurdacı
 • Çelik çatılı bina sökümü ve çelik konstrüksiyon ile birden fazla parçadan bir araya gelerek oluşturulmuş binaların sökümünü gerçekleştirme
 • Günümüzde kentsel dönüşüm artışı ile hurda karşılığında bina yıkımı
 • Ek olarak, fabrika ve tesis sökümü gibi yıkma ve kırma işleri gerektiren her türlü işlemlerin hizmetini firmamız tarafından güvenli ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.
 • Adalar hurda alımı yapan Afirmalar arasında alım yapan şirketimiz, hurdanızı hassas bir şekilde ölçerek sizden satın alır. Birçok kez kullanmış ve aşınma, yıpranma neticesinde artık kullanılabilir vasfını yitirmiş objeleri bir hurda firmasına satarak, bu parçalardan bir gelir elde edebilirsiniz. Sunduğumuz geniş hizmet kapsamında müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve elimizden gelen en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.
 
Bu hususta her türlü plastik hurda, demir hurda ve diğer metal hurda çeşitleri, cam hurda ve teknolojik aletlerden oluşmuş hurda alımı firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Yazımızın devamında adalar bazında hurda alımı hakkında okuyucuları bilgilendireceğiz.  Hurda alımı konusunda  Adalar ve tüm İstanbul’da aktif bir şekilde hareket etmekteyiz. Tecrübelerimiz ve güvenlik önlemlerimiz sayesinde size kaliteli bir şekilde hizmet sağlıyoruz.
 

Adalar Hurdacı Heybeliada Hurda Alımı

Heybeliada hurdacı firmamız, müşterilerine her türlü olanağı sunmaktadır. Heybeliada’da özellikle turistler yüzünden görülen büyük hezimet neticesinde bir sürü atıl madde ortaya çıkmaktadır. Bu doğrultuda adalar hurdacı firmamız, size yardımcı olarak plastik malzemeden oluşmuş her türlü hurdaların geri kazandırılmasına olanak tanıyor. Şirket tarafından size sunulan hizmetler şu altlıklardan meydana gelmektedir;
 
 • 7/24 aktif hizmet
 • Müşteri güvenliği ve memnuniyeti
 • Donanımlı iş makineleri
 • İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikalı elemanlar
 • Çevreye duyarlı hizmet
 • Bilinçli hareket sistemi
 • Adalar Hurdacı Büyükada Hurda Alımı
İstanbul’un turistler tarafından gidip görmek istediği adalardan bir tanesi de büyük adadır. Bazı bilinçsiz turistler tarafından çevreye zarar veren milyonlarca plastik ürün atılabiliyor. Doğada kaybolma süresi milyon yıllar alan bu ürünler, hem doğaya zarar vermekte hem de görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Bu bağlamda çevreye duyarlı kişiler bu hurdaları bir şirkete satımı sağlayabilirler. Bu hizmet doğrultusunda karşılığında nakit para kazancı alırlar.
 
Adalar hurdacı geniş hizmet ağı ile sadece Büyükada değil, İstanbul’un tüm lokasyonlarına hizmet vermektedir. Plastik, metal ya da cam gibi maddelerin geri dönüştürülmesi ile tekrar hammadda meydana getirilebilir.
 

Adalar hurdacı firması

Bu yazıda geri dönüşüm aşamaları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz;
adalar hurdacı firması
 • Adalar hurdacı firması ilk olarak satım talebinde bulunduğunuz hurdaları toplar (Hurda: eskimiş ve artık kullanılmayan eşyalar olarak nitelendirilmektedir.)
 • İkinci aşama ise belirtilen hurda malzemeler alınır ve tesislere taşınır.
 • Üçüncü aşamada hurdaların türlerine göre kategorize edilip ayrıştırılma işlemi göz önüne alınır.
 • Dördüncü işlemde presleme yani baskı uygulanarak veya eritilerek hurdalar eski işlevselliğine döndürülebilir.
 • Bu işlemlerde ambalaj atıkları ayrı bir şekilde toplanır. Ambalaj atıkları, iç mekan kutuları, kafesler, konteynırlar ya da kumbara adı verilen aparatlar yardımı ile transfer edilir.

Kınalıada Hurda Alımı

Geri dönüşüm sektörünün büyük aşama kat ettiği bu günlerde, hurda ve hurdacılık sektörü daha da artmıştır. Bu sektörün ön plana çıkmasının temel sebebi daha önceki yıllardan beri var olan geleneksel bir iş kolu olarak nitelendirilen hurdacılığın malzemelerin geri kazandırılmasında büyük rol oynamasıdır.
 
Kınalıada hurda alımı, tüm Kınalıada ve İstanbul açısından gelişimi ve toparlanmasına yardımcı olmaktadır. Hem çevreye yararlı olan hem de ekonomik kazanç elde ettiren firmalar yardımı ile ikincil bir madde kazanımına ön ayak oluşturabilirsiniz. Bu hususta evinizde, ofisinizde ya da fabrikanızda bulunan kaynakları güvenli bir firmaya nakit para karşılığında verebilirsiniz. Eğer güvenli bir firma arıyorsanız Adalar hurdacı size bir telefon kadar kadar yakınız.
 

Adalar Hurdacı Burgazada Hurda Alımı

Atıl malzemelerin korunması konusunda iyi bir çevre bilinci oluşturulmalıdır. Bir atığı, çöpe atmak yerine doğaya atan insanlar günümüzde engellenemeyecek derecede çoktur. Bu hususta bilinçli toplum oluşturabilmek amacıyla hurdacılık sektörü de kendi payına düşeni yapamaya çalışır. Peki, çevredeki atıllar neden önemlidir;
 
Dünyada hammadde olarak kullanılan kaynaklar azalmaktadır. Bir maden rezervinin tükenmesi ile tekrar oluşumu uzun yıllar alabilmektedir. Geri dönüşümü sağlanan madenler ile bu süreç daha da yavaşlatılıp tamamen tükenmesine engel olunabilir.
Ülkeler kendi haznesinde barınmayan maden ve eşyaları ithal etmektedirler. Ülke ekonomisini kötüye yansıtan bu olay gelişmişliğe engel olabilmektedir.
Bilinçsizce doğaya salınan materyaller küresel iklimi kötü şartlara sürüklemektedir.
Burgazada hurda alımı ile elinizdeki hurdaların satın alımı ve değerlemesi yapılmaktadır. Hurda fiyat ölçeklerinde hurdanın türü, cinsi ve en önemli miktarıdır. 1 kg hurda üzerinden fiyat biçilmektedir. Sürekli değişen hurda fiyatları güncellenmektedir. Bu konuda daha detaylı bir için müşteri temsilcisi ile irtibat kurulabilir. Adalar hurdacı firmamızı arayarak bu konuda, detaylı bilgilendirilebilirsiniz. Burgazada ve tüm İstanbul’a güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İstediğiniz adrese gelerek hurdalarınız alır ve tesislere aktarımını sağlıyoruz. Bunun için web sayfamızda iletişim bilgileri sekmesinde yer alan telefon numaramıza ulaşarak bizi aramanız yeterlidir. İstanbul Anadolu Yakası hurda alımı hizmetlerinden faydalanmak için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

  WHATSAPP
ARA      

Güncel Hurda Fiyatları
Hurda Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları
Soyulmuş Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Fiyatları
Hurda Bakırın Kilosu
Hurda Demirin kilosu
Hurda Fiyatları
Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Krom Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Akü Fiyatları

 
Esenyurt Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı
Arnavutköy Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
İkitelli Hurdacı
Kartal Hurdacı
Tuzla Hurdacı
Gebze Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Dudullu Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı

 

hurdacıhurdacı